تور لحظه آخری

99 تور لحظه آخری

1400 تور لحظه آخری

طراحی وبسایت آژانسی

مهاجرت آسان

Sami

تور کاپادوکیه

تخفیف ویژه
flower-8
40,000,000
تاریخ رفت : 2021-05-28
نحوه سفر : هواپیما
شانس دریافت ویزا

خبرنامه تــــــــور لحظه آخری

برای اطلاع از آخرین تورها با نرخ های ویژه ایمیل خود را در این قسمت وارد کنید.

Please enable the javascript to submit this form

تور لحظه آخری

مرجع تورهای مسافرتی داخلی و خارجی لحظه آخري

سایت تور لحظه آخري مرجع تورهای لحظه آخری هوایی و زمینی خارجی و داخلی می باشد.

سایت تور لحظه آخری تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و تمامی اعضای حقوقی و حقیقی اعم از آژانس های هواپیمایی و بازدید کنندگان ملزم به رعایت تمامی قوانین می باشند.

تمامی مسئولیت صحت و درستی اطلاعات و مندرجات در این سایت با خود بازدیدکنندگان می باشد و سایت تور لحظه آخري هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند.

سایت تور لحظه آخری یک فضای مجازی برای معرفی تورهای لحظه آخری ، تورهای ارزان و لاکچری ، پرواز چارتر و ارزان و پرواز لحظه آخری ، خدمات دریافت ویزا برای همه کشورهای دنیا و خدمات اجاره هتل ، اجاره هتل آپارتمان و اجاره سوئیت در سراسر جهان می باشد. تمامی این خدمات توسط آژانس های مسافرتی به نام و مشهور و البته حرفه ای معرفی می گردند و مسئولیت تمامی موارد بر عهده خود اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از آژانس ها و بازدید کنندگان می باشد که از سایت استفاده می کنند و سایت تور لحظه آخری در قبال هرگونه مشکل هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد. همچنین بازدید کنندگان و کاربران محترم بدانند که سایت تور لحظه آخري در قبال خرید و فروش تورها یا سایر خدمات گردشگری هیچگونه منفعتی ندارد و هیچ خرید و فروشی در سایت انجام نمی پذیرد.
تمامی حقوق برای سایت تور لحظه آخری محفوظ است © - طراحی شده توسط سامان مشایخی